INFORMACE PRO VÁS

25. dubna 2017 v 19:29 |  Informace pro vás

ÚVODEM

Vítám vás na mých stránkách s názvem EPP - Ewe´s Paracord Product. Tyto stránky jsou věnované mé domácí výrobě provazových věcí. Jedná se zejména o náramky, přívěsky a ohlávy pro koně či obojky pro psy.
Pro výrobu používám paracord o šířce 4 mm a pro zdobení používám šířku paracordu 1 mm.Výjimkou jsou koňské ohlávky, které vyrábím z polypropylenového lana bez jádra o šířce 8 mm. Z každého materiálu máte na výběr z několika barev/barevných variant dle svého uvážení.
Výrobky zhotovuji do několika dnů s výjimkou čekání na materiál. O tomto čekání budete informováni, v případě zájmu o produkt, přes e-mailovou adresu, a také zde na těchto webových stránkách (čekání na materiál nemám v plánu a jednotlivé složky pro výrobu se snažím mít stále v dostatečném množství).
Svůj sortiment se snažím stále rozrůstat.
Můžete mě také najít na facebookových stránkách a sledovat nejnovější aktuality -> FACEBOOK

CHOD WEBOVÝCH STRÁNEK

Po kliknutí na zvolené políčko v MENU se dostanete na konkrétní sadu produktů. Menu je rozdělené na kategorie dle využití výrobků - pro koně, pro psy, pro nás (pro lidi).
U konkrétních produktů jsou vždy zobrazené fotografie či obrázky výrobku. Obrázky z internetu jsou ilustrativní a snažím se je postupně nahrazovat svými fotografiemi reálných výrobků. Pokud je obrázek ilustrativní, vždy je tato skutečnost u výrobku poznamenána.
Po rozkliknutí konkrétního produktu máte k dispozici obrázek (ilustrativní nebo mou fotografii), popis zboží a možnost výběru z barevné škály lan.

JAK OBJEDNAT VYBRANÉ ZBOŽÍ

Pokud si z mé nabídky něco vyberete, dejte mi to prosím vědět na e-mailovou adresu: Ewa.Neugebauerova@seznam.cz
Tato e-mailová adresa bude uvedena i u každého produktu, abyste ji nemuseli hledat zde. Můžete také zanechat komentář, jen mi na vás v komentáři, prosím, zanechte také nějaké kontakt.
Při jakýchkoliv dotazech se na mě obraťe přes uvedenou e-mailovou adresu, nebo zde přes komentáře.
Zboží si můžete objednat také přes facebookovou stránku (ZDE).

PLATBA

Chápu, že platba předem je v dnešní době velmi riskantní tah. Někomu to vyhovuje méně, někomu více. K tomuto účelu jsem zavedla trojí způsob platby:

1) DOBÍRKA - platba dobírkou je dnes naprosto běžná záležitost. Znamená to, že za výrobek zaplatíte až ve chvíli, kdy si budete přebírat balík na poště. Při nepřevzetí balíku se mi vrací zpět. Za dobírku se dle tarifu České Pošty připlácí 44,-kč.
2) DOBÍRKA + ÚČET - Tento způsob je mi nejbližší. Znamená to, že při objednání výrobku zaplatíte na účet poštovné, a dobírkou doplatíte čistou částku za výrobek při převzetí balíku na poště. Pro mě to znamená, že o výrobek máte jistý zájem, a že se nejspíše nestane, aby balík ležel na poště ladem - bez převzetí.
3) ÚČET - Někomu je milejší zaplatit dopředu a nestarat se o finance, až balík přijde. Jen si ho převezmete. Já jsem samozřejmě ráda, protože se téměř nestává, aby někdo zaplatil peníze dopředu a balík si potom nevyzvedl.

! V přpadě nevyzvednutí balíku poštovné nevracím (logicky) ! Pokud jste celé zboží platili přes účet, vrátím vám danou částku s odečtem zmíněného poštovného.

POŠTOVNÉ

Cena poštovného se odvíjí od tarifu České Pošty.
Pokud si objednáte drobné zboží typu náramek či přívesek, posílám jako doporučené psaní za 38 - 60,-kč dle hmotnosti.
Pokud si objednáte něco s většími rozměry (vodítko, ohlávka, ...) nebo budete mít zboží více (do 2 kg), posílám jako doporučený balíček za 83,-kč.
Za dobírku se připlácí 44,-kč (není to můj výmysl, je to ze stránek České Pošty).
Abyste se v tom vyznali:DORUČENÍ

Doručení probíhá několika způsoby:

a) Na poštu
b) Osobní odběr


Balík do ruky neposílám, neboť Česká Pošta za to chce 128,-kč + případnou dobírku (53,-kč), což už je teda pěknej ranec.
Při zvolení balíku na poštu vám zašlu číslo zásilky, aby jste mohli sledovat na internetu, kde se zásilka zrovna pohybuje (a logicky - aby jste mi věřili, že jsem zásilku opravdu odeslala). Pro sledování zásilky použijte následující odkaz: SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY
Při zvolení osobního odběru si můžete zboží vyzvednou v Okrouhlé Radouni (u Nové Včelnice) nebo Jindřichově Hradci. Po domluvě je možné předat zboží v Českých Budějovicích.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaká možnost platby je pro vás nejvhodnější?

Platba dobírkou 33.3% (1)
Platba poštovného na účet, zbytek dobírkou. 0% (0)
Platba na účet. 66.7% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama